Strony internetowe

Tworzenie i projektowanie stron internetowych

wordpress zalety

Oferuje wykonanie nowoczesnej strony internetowej opartej o system zarządzania treścią (CMS) – WordPress. Dlaczego właśnie WordPress? Niewątpliwą zaletą tego systemu jest jego prosta obsługa. Prowadzenie strony nie będzie sprawiało większego problemu osobie, które nigdy nie miała styczności ze stronami internetowymi.

Potrzeby każdego klienta różnią się, w zależności od wymagań strona może posiadać takie elementy jak Formularz Kontaktowy, Galeria, Slider, Mapy Google, Księga Gości, Kalendarz i wiele innych funkcji.

responsywne-strony

Co 4 użytkownik szukający informacji w Internecie korzysta z urządzenia mobilnego. Brak strony internetowej dopasowanej do tych urządzeń może być znaczącą stratą dla Twojego biznesu.

Wszystkie wykonane przeze mnie projekty są w pełni responsywne co oznacza, że rozmiar wszystkich elementów znajdujących się na stronie automatycznie dostosowuje się do rozmiaru urządzenia. Twoja strona będzie poprawnie wyświetlana na laptopie, tablecie czy smartfonie.

standardy

W projektowaniu stron internetowych ważny jest nie tylko efekt wizualny ale przede wszystkim poprawność kodu HTML i CSS. Wykonany przeze mnie projekt będzie zgodny ze specyfikacjami HTML5, CSS3 czy W3C.

wyszukiwarki

Błędy w strukturze kodu mogą zaburzyć prawidłowe wyświetlanie strony oraz obniżyć jej pozycję w wynikach wyszukiwania najpopularniejszych wyszukiwarek internetowych.

google-analytics

Każdy wykonany projekt połączony jest z systemem zbierania statystyk wyświetleń strony Google Analytics, dzięki temu można poznać bliżej użytkowników swojej strony i dostosować treść do ich potrzeb.

Jeżeli jesteś właścicielem firmy i nie masz jeszcze swojej strony internetowej lub szukasz nowych rozwiązań jest to najskuteczniejszy sposób, aby zaistnieć w Internecie i dotrzeć grupy potencjalnych klientów.

Modyfikacja i aktualizacja stron internetowych

Chciałbyś dokonać zmiany na swojej stronie? A może chciałbyś wprowadzić nową funkcję na swojej stronie? Zapraszam do kontaktu.

Oferuje także regularne wrzucanie treści na strony internetową.

Zabezpieczanie stron internetowych

Każda strona internetowa narażona jest na ataki hakerskie, który mogą wyrządzić niemałe szkody. O ile stronę można zawsze odzyskać to utraconych klientów już nie. Jeśli prowadzisz stronę opartą o system zarządzania treścią WordPress oferta skierowana jest dla Ciebie.

Hosting WWW

Potrzebujesz hostingu dla Twojej strony internetowej? Skontaktuj się ze mną a przygotuję dla Ciebie korzystną ofertę.