Sklepy internetowe

Tworzenie i projektowanie sklepów internetowych

sklep

Oferuje wykonanie nowoczesnego sklepu internetowego opartej o system zarządzania treścią (CMS) – WordPress w połączeniu z WooCommerce. Dlaczego właśnie WordPress + WooComerce? Niewątpliwą zaletą obu systemów jest jego prosta obsługa. Prowadzenie strony nie będzie sprawiało większego problemu osobie, które nigdy nie miała styczności ze stronami internetowymi.

responsywne-strony

Wszystkie wykonane przeze mnie projekty są w pełni responsywne co oznacza, że rozmiar wszystkich elementów znajdujących się na stronie automatycznie dostosowuje się do rozmiaru urządzenia. Twoja strona będzie poprawnie wyświetlana na laptopie, tablecie czy smartfonie.

WooCommerce to przede wszystkim niezwykle intuicyjny panel administratora, w którym będziesz miał możliwość dodawania nieograniczonej ilości produktów w dowolnie ustalonych przez siebie kategoriach, ustawiania stanu magazynowego oraz wielu innych przydatnych funkcji.

platnosci

Sklep oparty na oprogramowaniu WordPress + WooCommerce daje Ci możliwość podpięcia płatności za pomocą PayU, Przelewy24, Pay.com, dotpay czy PayPal.

kurierzy

Sprzedaż produktów za pośrednictwem sklepu internetowego wiąże się z koniecznością korzystania z usług firm przewozowych. Sklep WooCommerce umożliwia integracją z następującymi firma przewozowymi lub systemami kurierskimi: Poczta Polska, Paczka w Ruchu, InPostKurJerzy (UPS, DHL).

porownywarki

Przydatną funkcją może się okazać także możliwość integracji z Allegro oraz najbardziej znanymi porównywarkami cenowymi na rynku: Skąpięc.pl czy Nokaut.pl czy Ceneo.

standardy

W projektowaniu stron internetowych ważny jest nie tylko efekt wizualny ale przede wszystkim poprawność kodu HTML i CSS. Wykonany przeze mnie projekt będzie zgodny ze specyfikacjami HTML5, CSS3 czy W3C.

wyszukiwarki

Błędy w strukturze kodu mogą zaburzyć prawidłowe wyświetlanie strony oraz obniżyć jej pozycję w wynikach wyszukiwania najpopularniejszych wyszukiwarek internetowych.

google-analytics

Każdy wykonany projekt połączony jest z systemem zbierania statystyk wyświetleń strony Google Analytics, dzięki temu można poznać bliżej użytkowników swojej strony i dostosować treść do ich potrzeb.

Sprzedaż przez sklep internetowy daje Twojej firmie możliwości rozwoju. Dobrze zarządzany może zwielokrotnić zyski, jednocześnie oszczędzając Twój cenny czas. Sklep internetowy działa nawet wtedy, gdy śpisz!

Modyfikacja, aktualizacja oraz prowadzenie sklepów internetowych

Chciałbyś dokonać zmiany w swoim sklepie internetowym? A może chciałbyś wprowadzić nową funkcję na swojej stronie lub zmienić elementy graficzne?

W ofercie posiadam także prowadzenie sklepów internetowych czyli dodawanie, edytowanie i usuwanie produktów, zarządzanie zamówieniami i fakturowanie.

Zabezpieczanie sklepów internetowych

Każda strona internetowa narażona jest na ataki hakerskie, który mogą wyrządzić niemałe szkody. O ile stronę można zawsze odzyskać to utraconych klientów już nie. Jeśli prowadzisz stronę opartą o system zarządzania treścią WordPress oferta skierowana jest dla Ciebie.

Hosting sklepu internetowego

Potrzebujesz hostingu dla Twojej strony internetowej? Skontaktuj się ze mną a przygotuję dla Ciebie korzystną ofertę