FAQs

Q?

Czy możliwe jest wprowadzenie dodatkowych funkcjonalności do działającej już strony?

A.

W każdej chwili strona może zostać rozbudowana o dodatkowe funkcję.

Q?

Co to oznacza, że strona internetowa oparta jest o system zarządzania treścią?

A.

Dzięki zastosowaniu systemu zarządzania treścią WordPress strona jest łatwa w obsłudze nawet dla użytkowników, którzy nigdy nie mieli styczności ze stronami internetowymi.

Q?

Nie znam się na stronach internetowych, czy dam radę samodzielnie prowadzić stronę?

A.

Prowadzenie oraz edytowanie strony opartej o system zarządzania treścią WordPress jest bardzo proste. Do każdego projektu dołączam materiały, po przeczytaniu których aktualizowanie treści na stronie nie będzie sprawiało problemu.

Q?

Co potrzeba aby utworzyć stronę internetową?

A.

Aby utworzyć stronę internetową potrzebna jest domena czyli adres naszej strony w Internecie, hosting czyli miejsce, w którym będą przechowywane pliki naszej strony internetowej. Resztą zajmę się ja 🙂

Q?

Co to oznacza, że stron jest responsywna?

A.

Oznacza to, że rozmiar wszystkich elementów znajdujących się na stronie automatycznie dostosowuje się do rozmiaru urządzenia. Twoja strona będzie poprawnie wyświetlana na laptopie, tablecie czy smartfonie.

Q?

Jaki jest standardowy czas realizacji projektu strony internetowej?

A.

Jeśli otrzymam wszystkie niezbędne materiały (teksty, zdjęcia) do utworzenia strony internetowej powinna zostać ona ukończona w ciągu 7 dni. W pilnych zleceniach czas też może być krótszy.

Q?

Czy możliwe jest posiadanie adres e-mail w domenie strony?

A.

Wszystko zależy od oferty dostawcy hostingu dla strony internetowej. Korzystając  z oferty Hosting WWW, którą oferuje jest taka możliwość.

Q?

Czy możliwe jest późniejsze edytowanie zawartości strony?

A.

Zmiany można wprowadzać samodzielnie lub z moją pomocą.