wtyczki do tworzenia galerii

Ciężko wyobrazić sobie dobrą stronę bez galerii zdjęć. Wtyczki do tworzenia galerii w WordPressie sprawią, że będąc początkującym webmasterem bez problemu poradzimy sobie z umieszczeniem zdjęć na stronie w ciekawej formie. Zapoznaj się z resztą artykułu aby poznać 6 wtyczek.

Wtyczki do tworzenia galerii

NextGEN Gallery

next gen gallery

Najpopularniejsza wtyczka do tworzenia galerii, pobrana już 14,770,964 razy (stan na 03.05.2016 r.).  NextGEN Gallery to kompletny system zarządzania galeriami z możliwością dodawania, usuwania, sortowania, zmiany zdjęć; zmieniania miniaturek; tworzenie albumów z kilku galerii. W wersji darmowej dostajemy dwie wersje galerii: pokaz slajdów oraz galeria miniaturek. Demo galerii znajdziemy tutaj – link.

Gallery

gallery

Kolejna super wtyczka do tworzenia w prosty sposób responsywnych galerii na stronach opartych o system WordPress. Pobrana ponad dwa miliony razy. We wtyczce Gallery podobnie jak w poprzedniej możemy dodawać, usuwać zdjęcia a także umieszczać ich opis i tagi. W wersji darmowej dostajemy możliwość utworzenia pokazu slajdów oraz galerii miniaturek. Demo galerii znajdziemy tutaj – link.

Huge-IT Gallery

huge-it gallery
Huge-IT Gallery to według twórcy jedna z najłatwiejszych wtyczek do tworzenia galerii, nawet dla początkujących użytkowników. Solidnym atutem tej wtyczki jest możliwość wyświetlania galerii w aż 7 widokach. Każde zdjęcie możemy opisać oraz nadać odpowiedni tytuł. Pobrana około 650 tysięcy razy. Demo galerii znajdziemy tutaj – link.

Envira Gallery

envira gallery

Wtyczka Envira Gallery umożliwia utworzenie galerii zdjęć oraz video w bardzo krótkim czasie. Galeria jest w pełni responsywna a oznacza to, że będzie dopasowywać się do urządzeń, na których będzie wyświetlana (telefon, tablet, laptop lub komputer stacjonarny). Według twórców wtyczka ta jest najszybsza wśród dostępnych do pobrania. Pobrana ponad 300 tysięcy razy. Demo galerii znajdziemy tutaj – link.

Foo Gallery

foo gallery

Foo Gallery to intuicyjna wtyczka do tworzenia i zarządzania galeriami zdjęć oraz video. Pobrana ponad 130 tysięcy razy. Demo galerii znajdziemy tutaj – link.

Photo Gallery by Supsystic Photo Gallery by Supsystic

Photo Gallery by Supsystic to edytor wizualny do tworzenia galerii zdjęć. Galeria w pełni responsywna z wieloma szablonami wyświetlania zdjęć. Pobrana ponad 160 tysięcy razy. Demo galerii znajdziemy tutaj – link.

A wy jakie znacie wtyczki do tworzenia galerii?