white hat seo

Prawo współczesnego marketingu mówi: „Jeśli nie istniejecie w Internecie – nie istniejecie dla klientów”. Aby świat mógł dowiedzieć się o Waszych usługach komputerowych, musicie w jakiś sposób opowiedzieć o sobie. Strona internetowa jest klasycznym i jednym z najbardziej efektywnych sposobów na to. Dlatego jeśli nie macie jej jeszcze, na pewno musicie ją założyć. Wybraliśmy 20 najnowszych i najwyżej ocenianych motywów dla WordPress z oferty TemplateMonster. 

 

MaxGadged

Motyw ten idealnie nadaje się do tworzenia strony dla firmy oferującej naprawy komputerów oraz urządzeń mobilnych. Ma on nowoczesny projekt, w którym zostały połączone prostota i funkcjonalność. Dzięki temu strona zbudowana w oparciu o ten motyw wygląda prosto, jednak zawiera wszystkie niezbędne opcje dla prezentacji firmy i jej usług.

Funkcjonalność templatki zrealizowana została za pomocą Cherry Framework 5.0, który zawiera szereg wtyczek i widgetów. Dzięki temu do waszego użytku dostępne są rozwijane menu, mediateka, manager rezerwacji, manager pasku bocznego i opcji mediów społecznościowych. Oprócz tego motyw wspiera fonty webowe Google, co pozwala używać stylowe czcionki do zawartości tekstowych na stronie www.

Szczegóły | Demo

TechnoFix

Kolejne ciekawe rozwiązania do prezentacji firmy zajmującej się naprawą techniki komputerowej. Projekt motywu został wykony w jasnych kolorach z lekkim naciskiem na jasno niebieską barwę. Z jej pomocą wyróżniane są ważne elementy graficzne i nawigacyjne oraz informacje na stronie. W projekcie został wykorzystany efekt animacyjny Parallax, dzięki czemu strona „ożywa” podczas przewijania.

Motyw oparty jest o najnowszą wersję Cherry Framework. Dzięki temu zawiera on popularne wtyczki Cherry, w tym: zespół, usługi, pop up, manager paneli bocznych, wyszukiwarka itd. Oprócz tego motyw jest kompatybilny z wtyczkami dostępnymi w repozytorium WordPress. Pozwala to szybko dodać brakujące opcje na stronie. Motyw jest także responsywny i przyjazny dla SEO.

Szczegóły | Demo

 

Percuter

Z pomocą tego motywu możecie stworzyć nowoczesny internetowy sklep komputerowy. Percuter ma nie tylko stylowy projekt, zawiera także szereg modułów niezbędnych do realizacji profesjonalnej strony internetowej.

Do motywu zostały dodane następujące wtyczki: Cherry Testemonials, Sidebars, Team Members, Projects, Search oraz PopUp. Oprócz tego templatka zawiera Power Builder i 25+ modułów treściowych. Dzięki nim możecie tworzyć różnego typy stron i zarządzać elementami za pomocą techniki „Przyciągnij i Upuść”.

Szczegóły | Demo

 

Quadro

Jeśli prowadzicie firmę, która zajmuje się realizacją aplikacji mobilnych, podany motyw będzie idealnie pasował do przedstawienia usług w Internecie. Strona domowa jest zbudowana według trendu „Długi scrolling”. Dzięki temu zawiera ona szereg sekcji i bloków, które pozwalają przedstawić rozwiązania firmowe, zespół pracowników, ceny i opinie zadowolonych klientów. Osoby odwiedzające mogą skorzystać z formularza kontaktowego, aby wysłać dodatkowe pytania do managera strony.

Motyw Quadro jest zasilany wtyczkami wchodzącymi w zestaw Cherry Framework 5.0. Dzięki temu możecie korzystać z MegaMemu, mediateki, managera pasku bocznego, licznika umiejętności, opcji mediów społecznościach. Motyw rozpowszechniany jest na licencji GPL.

Szczegóły | Demo

 

Arimo

Jeszcze jedno rozwiązanie do tworzenia strony dla firmy zajmującej się tworzeniem oprogramowania. Projekt templatki jest nowoczesny, główny nacisk został położony na dużą typografię i obrazki. To pozwala skupić uwagę odwiedzających na ważnych informacjach na stronie. Należy wyróżnić także wygodne opcje personalizacji, które pomogą szybko dopasować wygląd motywu do własnych potrzeb.

Oprócz wtyczek Cherry do motywu został dodany Power Builder i moduły treściowe. Z ich pomocą można nie tylko tworzyć unikatowe projekty stron, lecz także zarządzać ich zawartością jednym kliknięciem myszki. Templatka wspiera WPML, Buddy Press, WooCommerce i inne popularne rozwiązania z repozytorium WordPess.

Szczegóły | Demo

 

ServlQ

Motyw ten poświęcony jest naprawom techniki komputerowej, można go dostosować do powiązanych tematów. Jest to możliwe dzięki obecności rozbudowanych modułów, które pozwalają utworzyć zawartość na stronie www. Oprócz tego motyw ma wygodne opcje personalizacji, które pozwalają szybko zmienić wygląd strony nie do poznania.

Motyw ten korzysta z wizualnego kreatora stron – Elementor, który pozwala dodawać różne elementy na stronę i zarządzać nimi dzięki technice „Przyciągnij i upuść”. Do templatki dodany jest także zestaw modułów JetElements, który znacznie rozszerza wyżej wspomniany kreator stron. Razem z motywem dostaniecie wszystkie obrazki i rozszerzoną dokumentację.

Szczegóły | Demo

 

Skew

Podany motyw ma uniwersalny projekt, który można dopasować do różnych tematów komputerowych. Tym bardziej, że w paczce z templatką znajdziecie niezbędne pliki PSD i obrazki komercyjne. Oprócz tego motyw zawiera szereg widgetów, które pozwalają dodawać różnego typu elementy na stronę. Wracając do projektu templatki należy wyróżnić stylowe efekty animacyjne, które na pewno przypadną do gustu odwiedzającym.

Motyw Skew zawiera szereg rozszerzeń, które niezbędne są do tworzenia profesjonalnej strony www. Wśród nich można wyróżnić  galerię ze wsparciem wideo, manager kolorów, Drag & Drop GT3 Page Builder, portfolio, opcje mediów społecznościowych. Oprócz tego motyw ten jest całkowicie kompatybilny z Contact Form 7, Mailchimp, WPML, Revolution Slider i innymi popularnymi wtyczkami dla WordPress.

Szczegóły | Demo

 

TechLoop

Z pomocą tego motywu możecie zbudować nowoczesny e-sklep w oparciu o WooCommerce. Templatka posiada rozbudowaną funkcjonalność dzięki wbudowanym wtyczką. Podany motyw jest kompatybilny z popularnymi wtyczkami dla WordPress.

Projekt motywu został wykonany w jasnych kolorach, co pozwala skupić uwagę odwiedzjących na oferowanych produktach.  Przy czym templatka nie jest obciążona elementami graficznymi i różnymi skryptami. Dzięki temu strona zbudowana o niej dostanie wysokie wyniki w testach Google PageSpeed i GTmetrik. Motyw wspiera również ponad 600+ fontów webowych Google i technologię Retina.

Szczegóły | Demo

 

Uptime99

Prowadzicie firmę hostingową i poszukujecie ciekawych rozwiązań do prezentacji usług w Internecie? Trafiliście na dobry motyw, który spełni wszystkie Wasze oczekiwania. Ma on nowoczesny projekt i posiada szereg opcji w środku. Dzięki temu nie musicie korzystać z dodatkowych rozszerzeń. Chociaż motyw wspiera popularne wtyczki ze strony wordpress.org.

Motyw opiera się o Cherry Framework, co pozwala korzystać z rozwijanego menu, mediateki, managera pasku bocznego, kalendarza itd. Do templatki został dodany także Power Builder i moduły treściowe, które pomogą kreować zawartość strony w jeden klik myszką. Motyw ma również poprawny kod, który napisany zgodnie ze standardami W3C i rekomendacjami wyszukiwarek internetowych.

Szczegóły | Demo

 

Commucation

Jeśli chcecie przedstawić swój gadget oraz usługi komputerowe, ten motyw będzie idealny. Po wejściu na stronę domową odwiedzający mogą szybko zapoznać się z produktem oraz usługami i przeczytać artykuły tematyczne oraz opinie byłych klientów. Mogą także zapisać się na newsletter i drogą elektroniczną otrzymywać najnowsze informacje o produkcie lub usługach.

I chociaż motyw ten został zbudowany w oparciu o Cherry Framework 4.0, to w żaden sposób nie ogranicza to jego funkcjonalność. Odwrotnie, zawiera on ponad 120 opcji, które w najlepszy sposób pomogą przedstawić firmę dla potencjalnych klientów. Warto wyróżnić także obecność wtyczki z rodziny MotoPress – wizualny edytor treści i wizualny suwak. Kierować nimi można dzięki technice „Przyciągnij i Upuść”.

Szczegóły | Demo

Monstroid2

Jeśli poszukujecie uniwersalnego rozwiązania, które przyda się do tworzenia szerokiego spektrum stron www, warto zapoznać się z Monstroid 2. Podana templatka zawiera 16 motywów potomnych, które poświęcone są różnym tematom niszowym. I chociaż wśród nich nie znajdziecie projektu dedykowanego wyłącznie do oferowania usług komputerowych, Monstroid2 można dowolnie dopasować. Należy on także do produktów GPL, dzięki temu możecie używać go wielokrotnie do realizacji różnych stron www.

Motyw opiera się o najnowszą wersję Cherry Framework, dlatego można korzystać z  wtyczek i widgetów Cherry. Templatka zawiera również wbudowany Power Builder i 25+ modułów treściowych, które pozwalają szybko dodawać i zarządzać zawartościami na stronie. Oprócz tego motyw wspiera fonty webowe Google i zawiera mapę Google.

Szczegóły | Demo

 

lilyHost

Jeszcze jedno ciekawe rozwiązanie do przedstawienia usług hostingowych w Internecie. Na stronie domowej umieszczone są sekcje z krótką informacją o oferowanych usługach i ich cenach. Odwiedzający mogą zapoznać z ostatnimi wpisami z blogu oraz przeczytać opinie zadowolonych klientów. Do szybkiego kontaktu z przedstawicielami firmy dostępny jest czat. Przejść do niego można przez przycisk u dołu strony.

Podany motyw opiera się o Redux framework, dzięki temu macie do dyspozycji wygodne opcje zarządzania wyglądem strony. Oprócz tego do templatki zostały dodane Contact Form 7, rozwijane menu, opcje mediów społecznościowych. Motyw ten jest responsywny i kompatybilny z popularnymi przeglądarkami internetowymi. Strona zbudowana w oparciu o ten motyw będzie poprawnie wyświetlać się na wszystkich urządzeniach mobilnych.

Szczegóły | Demo

 

CodeBold

CodeBold to świetny wybór dla firm zajmujących się tworzeniem oprogramowania. Projekt motywu został wykonany w jaskrawych kolorach i zawiera efekty animacyjne, które dodają dynamiki stronie www. Należy wyróżnić także wygodną nawigację, co pozwala osobom odwiedzającym szybko dostać się do interesującej informacji.

Podany motyw ma wygodne opcje personalizacji, co razem z gotowymi układami nagłówku i stopki pozwala szybko dopasować jego wygląd do potrzeb projektu. Templatka zawiera także szereg widgetów, co pozwala dodawać różne typy zawartości na stronę. Oprócz tego motyw jest kompatybilny z popularnymi wtyczkami dla WordPress, w tym WooCommerce, WPML, Yoast itd. Dzięki temu można szybko dodać brakujące opcje do działającej witryny.

Szczegóły | Demo

 

Webbox

Motyw ten należy do produktów typu „landing page”. Można go używać do prezentacji nowych produktów i usług firmy. Chociaż oprócz strony domowej templatka posiada także dodatkowe podstrony, co pozwala dzielić się innymi informacjami z odwiedzającymi. Sam motyw ma wygodne opcje personalizacji, które pomogą szybko modyfikować wygląd bez „wejścia” w kod.

Motyw opiera się o Cherry Framework 5.0. To pozwala korzystać się z MegaMenu, mediateki, kalendarza, opinii klientów, licznika umiejętności itd. Oprócz tego motyw zawiera mapę Google i wspiera fonty webowe Google. Motyw posiada również poprawny kod, dzięki czemu nie musicie w dodatkowy sposób dopasowywać go pod wymagania W3C i rekomendacje wyszukiwarek internetowych.

Szczegóły | Demo

 

Studio Light

Podany motyw przyda się do tworzenia strony dla firmy realizującej aplikacje mobilne. Chociaż nie ma żadnego problemu dopasować go do innych powiązanych tematów. Tym bardziej, że razem z motywem dostaniecie niezbędne pliki PSD, które pomogą szybko zmodyfikować wygląd templatki. Oprócz tego motyw zawiera szereg widgetów pozwalających dodawać różne typy zawartości na strone www.

Mimo iż, motyw oparty jest o poprzednią wersję Cherry Framework, to zawiera on ponad 100 różnych opcji do realizacji funkcjonalnej strony www. Do templatki został dodany także wizualny edytor treści MotoPress i wizualny suwak MotoPress. Kupując ten motyw dostaniecie roczną licencję na powyższe produkty. Oprócz plików PSD w paczce z produktem dostaniecie rozszerzoną dokumentację, która pomoże szybko opanować jego opcje.

Szczegóły | Demo

 

Repair Theme

Jak wynika z nazwy tego motywu jest on przeznaczony do realizacji strony dla firmy zajmującej się naprawą komputerów. Templatka ma prosty projekt strony domowej, który pozwala odwiedzającym szybko znaleźć interesującą informację i przejść do niej. Dostać się do innych zakładek witryny można zarówno przez rozwijane menu górne, jak również przez menu tekstowe, które jest umieszczone w stopce.

Zawiera on szereg modułów realizowanych za pomocą Cherry Framework 4.0. Do waszego użytku jest dostępne MegaMenu, manager shortcodes, mapa Google, chmura tagów, kalendarz itd. Oprócz tego motyw zawiera MotoPress Slider i MotoPress PageBuilder. Motyw wspiera popularne rozszerzenia z repozytorium WordPress.

Szczegóły | Demo

 

Computers

Za pomocą tego motywu możecie szybko zbudować e-sklep oferujący komputery i akcesoria dla nich. Przy tym projekt templatki wyróżnia się na tle konkurencji. Strona domowa motywu występuje jako wizytówka dla sklepu i zawiera tylko kluczowe elementy i sekcje z popularnymi oraz nowymi produktami. Oprócz tego na stronie umieszczone są  sekcje z dodatkowymi informacjami.

Funkcjonalność templatki została zrealizowana za pomocą Cherry Framework 4.0. Oprócz tego do motywu zostały dodane dodatkowe rozszerzenia producenta wspierające WooCommerce. Dzięki temu macie dostęp do różnych modułów i widgetów do przedstawienia produktów na stronie. Motyw wspiera również fonty webowe Google i zawiera mapę Google. Ma on czysty kod i jest przyjazny dla SEO.

Szczegóły | Demo

 

Tech7

Kolejne rozwiązanie do tworzenia sklepu komputerowego oparte o WooCommerce. W projekcie templatki należy wróżnic stylowe efekty animacyjne zrealizowane za pomocą HTML i JS, Parallax i Lazy Load. Strona „ożywa” podczas przewijania i najechania myszką na elementy graficzne i nawigacyjne. Przy tym motyw nie jest obciążony skryptami, dlatego witryna będzie szybko ładować się na różnych urządzeniach użytkowników.

Motyw Tech7 oparty jest o Cherry Framework, co znacznie rozszerza jego funkcjonalność. Do użytku dostępnych jest 120+ różnych opcji, które pomogą zbudować profesjonalną stronę bez stosowania dodatkowych rozwiązań. Chociaż motyw ten jest całkowicie kompatybilny z WPML, Contact Form 7, Yoast SEO i innymi popularnymi wtyczkami dla WordPress.

Szczegóły | Demo

 

Cadnews

Jeśli planujecie prowadzić blog techniczny, motyw Cadnews będzie idealnie pasował do tego. Ma on stylowy projekt, w którym połączone zostały prostota i funkcjonalność. Po wejściu na stronę domową można zapoznać się z polecanymi wpisami, a także przejść do ostatnich artykułów na blogu. Wszystkie one umieszczone są w postaci kafelek.  Na tej stronie znajduje się także formularz zapisu do newslettera i przyciski do profili firmy w popularnych sieciach społecznościowych.

Motyw ten rozpowszechniany jest na licencji GPL, co pozwala używać go wielokrotnie. Do innych zalet templatki należy zaliczyć obecność popularnych wtyczek i widgetów Cherry, które dodają szereg opcji do użytku. Motyw wspiera także fonty webowe Google i technologię Retina. Ma on poprawny kod, który został stworzony według standardów W3C i rekomendacji wyszukiwarek internetowych.

Szczegóły | Demo

 

Mr.Gizmo

Jeszcze jedno ciekawe rozwiązanie do tworzenia blogu poświęconego tematyce komputerowej. Chociaż dzięki rozbudowanym opcjom personalizacji możecie go szybko zmodyfikować pod inne tematy niszowe. Oprócz tego motyw zawiera szereg widgetów, które pomogą w ciekawy sposób wyświetlić artykuły na stronie domowej. Warto wyróżnić projekt templatki, który został wykonany w ciekawych kolorach i na pewno przypadnie do gustu odwiedzającym.

Motyw oparty jest o najnowszą wersję Cherry Framework. Pozwala to korzystać z rozwijanego menu, mediateki, managera pasku bocznego, kalendarza i opcji mediów społecznościowych. Templatka wspiera również fonty webowe Google, co pozwala używać 600+ stylowych typografii do stylizacji zawartości tekstowych na stronie.

Szczegóły | Demo