Jeśli zajmujecie się Państwo fotografowaniem hobbistycznie, to na pewno chcielibyście pochwalić się swoimi najlepszymi pracami znajomym. A może nawet całemu światu? Korzystając się z możliwości różnych serwisów Internetowych lub sieci społecznościowych? Jest to najprostszy i najpopularniejszy sposób, z którego korzystają niemal wszyscy początkujący fotografowie. Jednak, gdy planujecie zostać zawodowym fotografem warto utworzyć stronę internetową, która będzie waszą wizytówką w Internecie.

Abyście nie męczyli się z ogarnięciem tego obszernego tematu i nie zgubili się podczas wyboru odpowiedniego produktu, wybraliśmy dla was stylowe i nowoczesne motywy fotograficzne dla WordPress. Z ich pomocą możecie zbudować funkcjonalną stronę www i w wygodny sposób przedstawić swoje pracę.

Poniższe motywy zostały stworzone przez specjalistów z TemplateMonster, którzy mają wieloletnie doświadczenie w tworzeniu tego typu templatek. Zalety tych motywów to:

  • Responsywność i kompatybilność z popularnymi przeglądarkami. Dzięki czemu strony będą poprawnie wyświetlać się na różnych urządzeniach mobilnych.
  • Funkcjonalność. Wszystkie motywy zostały zbudowane w oparciu o Cherry Framework, który dodaje szereg opcji do WordPress, w tym funkcjonalną galerię. Z ich pomocą możecie stworzyć profesjonalną stronę internetową bez stosowania dodatkowych rozwiązań.
  • Kompatybilność z popularnymi wtyczkami dla WordPress. To pozwala szybko rozszerzyć funkcjonalność strony www.
  • Poprawny kod i przyjazność dla SEO. Podane motywy dostosowane są do standardów W3C i wytycznych wyszukiwarek internetowych.
  • Rozszerzona dokumentacja. Razem z motywem dostaniecie Państwo niezbędną dokumentację, która pomoże szybko ogarnąć możliwości templatki. Także dla was dostępna jest baza wiedzy, gdzie zostały zebrane poradniki opisujące opcję motywów.
  • Wsparcie techniczne 24/7. Kupując motyw, otrzymujecie Państwo dożywotne wsparcie techniczne. Specjaliści TemplateMonster dostępni są non-stop i pomogą szybko rozwiązać możliwe problemy z templatką.

Zapraszamy Państwo do bliższego zapoznania z wybranymi motywami fotograficznymi dla WordPress.

Vichax

Kreatywny motyw do przedstawienia prac fotografa w Internecie. Ma on nietypowy projekt strony domowej, która zawiera tylko i wyłącznie kafelki z obrazkami przedstawiającymi dostępne galerie oraz menu ukryte w „Hamburgerze”. Dzięki takiemu prostemu podejściu osoby odwiedzające mogą szybko dostać się do interesującego albumu i zapoznać się z pracami fotografa.

Motyw Vichax opiera się o Cherry Framework wersji 5.0, co pozwala skorzystać  z szeregu rozszerzeń: rozwijane menu, kalendarz, projekty, wyszukiwarka i zespół Cherry, polecane wpisy, manager pasku bocznego itd. Motyw wspiera fonty webowe Google i technologię Retina. Oprócz tego jest na licencji GPL, co pozwala używać templatkę do tworzenia dowolnej liczby stron internetowych.

 

Szczegóły | Demo

Cover

Stylowe rozwiązanie do tworzenia portfolio fotograficznego. Strona domowa tego motywu będzie idealną wizytówką dla fotografa. Znajduje się na niej pełnoekranowy suwak, do którego można dodawać najlepsze pracy oraz informacji reklamowe. Do pozostałych rozdziałów witryny, w tym i do galerii, można dostać się przez rozwijane menu, które jest ukryte w „Hamburgerze”.

Podana templatka rozpowszechniana jest na licencji GPL. Dzięki czemu możecie używać jej wielokrotnie, tworząc nieograniczoną ilość stron www. Oprócz wtyczek Cherry do motywy został dodany Power Builder i 25+ modułów treściowych. Z ich pomocą można wykonać nietypowe projekty stron i zarządzać dodanymi elementami za pomocą techniki „Przyciągnij i Upuść”.

Szczegóły | Demo

Magic

Magic to magiczny motyw do tworzenia szerokiego spektrum stron www, w tym i do realizacji portfolio fotograficznego. Do templatki została dodana funkcjonalna galeria i mediateka, która pozwala budować tego typu witryny bez stosowania dodatkowych rozwiązań. Oprócz tego motyw zawiera szereg innych opcji, niezbędnych podczas tworzenia profesjonalnej strony www.

Funkcjonalność motywu została zrealizowana za pomocą najnowszej wersji Cherry Framework. Dzięki temu do Państwa użytku dostępne są MegaMenu, manager pasku bocznego, kalendarz, polecane wpisy, opcje mediów społecznościowych itd. Templatka wspiera również fonty webowe Google i zawiera mapę Google. Ma ona poprawny kod i jest przyjazna dla SEO.

 

Szczegóły | Demo

Falero

Jeśli zajmujecie się Państwo fotografią ślubną, podana templatka będzie dla was ciekawą opcją. Oprócz obecności niezbędnych rozszerzeń do tworzenia galerii i prezentowania  obrazków, możecie dodać na stronę blog i dzielić się swoim doświadczeniem z czytelnikami. Ciekawostką templatki jest suwak, który znajduje się na górze strony. Można do niego dodawać nie tylko obrazki, lecz także i wideo ślubne.

Oprócz wtyczek i widgetów Cherry do motywu został dodany suwak Revolution, o którym wspomnieliśmy już powyżej. Razem z motywem dostaniecie Państwo pliki PSD i obrazki komercyjne. To pozwoli Państwu szybko zmodyfikować motyw i dopasować go do potrzeb projektu. Oprócz tego posiada on rozszerzone opcje personalizacji, które pozwalają zarządzać wyglądem strony w trybie online.

 

Szczegóły | Demo

Jon Bin

Jeszcze jeden ciekawy motyw do tworzenia portfolio fotografa. Został on wykonany w jasnych kolorach, dzięki czemu uwaga odwiedzających będzie skupiona na zawartości witryny. Strona domowa zawiera szereg widgetów i modułów treściowych. To jednak nie obciąży strony i będzie się ona ładować szybko na różnych urządzeniach klientów.

Motyw Jon Bin jest rozpowszechniany na licenji GPL. Do templatki zostały dodane popularne wtyczki Cherry, co pozwali korzystać z rozwijanego menu, mediateki, suwaku, opcji mediów społecznościowych itd. Motyw wspiera również 500+ fontów webowych od Google, dzięki czemu możecie wybrać najlepszą z nich do tekstów na stronie www.

 

Szczegóły | Demo

Remi

Motyw Remi na dwukolumnowy układ strony, co pozwala w wygodny sposób ułożyć elementy na witrynie internetowej. Po prawej stronie znajduje się rozwijane menu i przyciski do profili witryny w popularnych sieciach społecznościowych. Po lewej – wyszukiwarka i kafelki prowadzące do galerii z fotografiami. Taki prosty projekt strony pozwala osobom, które pierwszy raz trafiły na nią szybko zorientować się i znaleźć niezbędną informację.

Podana templatka zawiera popularne wtyczki wchodzące w zestaw Cherry Framework 5.0. Oprócz tego zawiera ona Power Builder i moduły treściowe, które pomogą Państwu tworzyć nietypowe projekty stron www. Warto także wspomnieć o rozbudowanych opcjach personalizacji. Za ich pomocą można szybko dopasować wygląd strony do własnych potrzeb.

Remi – Photographer Portfolio WordPress Theme

Szczegóły | Demo

Houston

Ten motyw WordPress w temacie Usługi biznesowe został wykonany w eleganckich kolorach – czarnym i białym, z dodawaniem brązowych elementów.

Podana templatka zawiera popularne wtyczki wchodzące w zestaw Cherry Framework 5.0. Oprócz tego zawiera ona Power Builder i moduły treściowe, które pomogą Państwu tworzyć nietypowe projekty stron www. Warto także wspomnieć o rozbudowanych opcjach personalizacji. Z ich pomocą można szybko dopasować wygląd strony do własnych potrzeb.

Houston WordPress Theme

 

Szczegóły | Demo

Addison

Za pomocą tego motywu możecie stworzyć Państwo funkcjonalną stronę z rozbudowanym portfolio fotograficznym. Jego projekt został wykonany w czarno-białych kolorach, co pozwala skupić uwagę odwiedzających na fotografiach. Tym bardziej, że na stronie domowej poza menu, przyciskami do popularnych sieci społecznościowych i galeriami nie ma żadnej informacji.

Motyw rozpowszechniany jest na licencji GPL 3.0, co pozwala przebudowywać go i używać wielokrotnie. Zostały do niego dodane popularne wtyczki i widgety Cherry oraz Power Builder z modułami treściowymi. A jeśli będziecie potrzebowali Państwo dodatkowej funkcji na stronie, możecie dodać ją instalując wtyczki dla WordPress. Podana templatka będzie kompatybilna z nimi.

Addison – Creative Photographer Portfolio WordPress Theme

 

Szczegóły | Demo

Ida

Stylowy motyw do przedstawienia usług fotograficznych w Internecie. Poza rozbudowaną galerią Cherry do motywu zostały włączone inne moduły niezbędne do realizacji funkcjonalnej strony internetowej. Wybierając ten motyw, możecie prowadzić Państwo blog, opowiedzieć o sobie i dodawać galerie zdjęc. Przy czym templatka nie będzie obciążona nadmierną ilością elementów graficznych i będzie szybko ładować się na urządzeniach mobilnych użytkowników.

Do motywu zostały dodane rozbudowane opcje realizowane za pomocą ostatniej wersji Cherry Framework. To pozwala korzystać Państwu z rozwijanego menu, mediateki, managera paska bocznego itd. Oprócz tego motyw wspiera WPML, Ecwid i technologię Retina. Ma on poprawy kod i jest przyjazny dla SEO. A więc nie ma potrzeby dopasowywania go do wymagań W3C i Google.

Ida – Model Photo Portfolio WordPress Theme

 

Szczegóły | Demo

Credo

Podany motyw został zbudowany w oparciu o Grid CSS, dzięki czemu ma niepowtarzalny projekt, który z pewnością przypadnie do gustu odwiedzającym. Jest on kolorowy, dynamiczny, nowoczesny, przy czym strona zbudowana w oparciu o ten szablon będzie ładować się szybko na różnych urządzeniach klientów. Do zalet templatki można zaliczyć wygodną nawigację i nacisk na elementy graficzne i dużą typografie.

Podany motyw ma rozbudowane opcje personalizacji, co pozwala Państwu szybko modyfikować wygląd strony i kontrolować wszystkie zmiany na bieżąco. Do użytku dostępnych jest 7 układów nagłówków, stopki, różne widgety Cherry i fonty webowe Google. A jeśli będziecie potrzebowali Państwo dodatkowej funkcjonalności, możecie zainstalować popularne wtyczki z repozytorium WordPress.

Szczegóły | Demo

Przypominamy, że dla czytelników dostępny jest kod zniżkowy na wszystkie szablony w serwisie TemplateMonster.

Jak uzyskać 10% zniżki?

Przechodząc do sklepu TemplateMonster z mojego linka polecającego  otrzymujecie możliwość skorzystania z kodu zniżkowego dostępnego dla moich czytelników.

Kod zniżkowy: toplinkx

Kod zniżkowy należy wpisać po dodaniu produktu do koszyka, przed dokonaniem płatności.