Poszukujesz prostych, wygodnych i darmowych motywów dla stron biznesowych? Trafiłeś na dobry temat. Wybrałem dla Ciebie najnowsze i najlepsze templatki graficzne GPL od TemplateMonster, które można wykorzystywać do celów komercyjnych. Ponadto poświęcone są one popularnym tematom biznesowym. Dlatego możesz bardzo szybko zbudować stronę, która spełni Twoje potrzeby i oczekiwania użytkowników.


Zalety wybranych przeze mnie motywów

  • Obecność podstawowych funkcji. Templatki zawierają mniej wtyczek i widgetów niż płatne rozwiązania. Jednak bez problemu wystarczyaby przestawić kluczowe informacje o firmie i oferowanych usługach.
  • Wsparcie popularnych wtyczek. Możesz łatwo rozszerzyć funkcjonalność strony za pomocą wtyczek dostępnych na wordpress.org. Motywy kompatybilne są z WPML, WooCommerce, Yoast SEO, Mail Chimp itd.
  • Responsywność i kompatybilność z przeglądarkami www. Twoja strona będzie poprawnie wyświetlać się na różnych urządzeniach, także mobilnych.
  • Poprawny kod. Kod templatek został zbudowany w zgodności ze standardami W3C i rekomendacjami wyszukiwarek internetowych. Strona będzie przyjazna dla SEO.
  • Bazowa dokumentacja. Razem z motywem udostępniane są kluczowe informacje i instrukcje, które pomogą go zainstalować.
  • Aktualizacje. Wszystkie możliwe aktualizacje motywów dostępne są za darmo.
  • Pliki demonstracyjne. Po instalacji Twoja witryna będzie wyglądać tak, jak strona demonstracyjna.

Darmowe Motywy biznesowe

Furnicom

Motyw poświęcony jest tematyce stolarskiej. Chociaż bez problemu można go dostosować do innych tematów niszowych. Projekt templatki został wykonany w biało-szarych kolorach, a główny nacisk położony został na duże obrazy i typografie. Dlatego uwaga odwiedzających będzie skupiona na oferowanych produktach.

Motyw Furnicom opiera się o Cherry Framework 5.1. Dzięki temu można skorzystać z MegaMenu, suwaków, projektów i usług Cherry, licznika umiejętności, galerii itd. Do templatki także został dodany wizualny kreator stron Elementor. Motyw również wspiera fonty webowe Google, co pozwala korzystać z 900 stylowych typografii na stronie.


Link do pobrania | Demo

Spellolite Lite

Za pomocą tego motywu możesz zbudować nowoczesną stronę dla szkoły języków obcych. Templatka ma charakterystyczny projekt i posiada specjalne widgety. Dzięki nim można dodać niezbędne informacje o wykładowcach i kursach na stronie domowej.

Warto także wyróżnić wygodne opcje personalizacji strony. Z ich pomocą można szybko zmienić kolory i dopasować elementy strony do własnych potrzeb.

Do motywu zostały dodane popularne wtyczki wchodzące w zestaw Cherry Framework 5.1. Dzięki temu można skorzystać z rozwijanego menu, galerii i mediateki, opinii klientów, newslettera, opcji mediów społecznościowych itd. Motyw jest w pełni responsywny i kompatybilny z popularnymi przeglądarkami internetowymi.

Link do pobrania | Demo

Worky Lite

Motyw iten dealnie nadaje się do tworzenia stron związanych z branżą budowlaną. Ma on tematyczny projekt, w którym połączone są jakościowe obrazy, duże typografie i stylowe efekty animacyjne. Strona nie jest przy tym przeciążona elementami i odwiedzający mogą szybko znaleźć interesujące informacje o firmie.

Motyw Worky Lite zawiera MegaMenu, galerię, formularz kontaktowy, opcje mediów społecznościowych itd. Można także skorzystać z darmowej wersji Elementora. Kreator ten pozwoli szybko tworzyć nowe strony i edytować już obecne w trybie wizualnym. Motyw także jest responsywny i zoptymalizowany pod kątem SEO.

Link do pobrania | Demo

JohnnyGo Lite

Prowadzisz firmę oferującą różne usługi? Z pomocą tego motywu możesz w najlepszy sposób powiedzieć o swojej działalności w sieci.

Templatka ma nowoczesny projekt, który łatwo zmodyfikujesz za pomocą rozbudowanych opcji personalizacji. Oprócz tego masz oferuje on widgety, które pomogą dodać różne typy zawartości na stronę.

Podany motyw zawiera w sobie Elementor, rozwijane menu, mediatekę, galerię, opinie klientów, opcje mediów społecznościowych itd. Wspiera on także popularne wtyczki z repozytorium WordPress. Dzięki temu możesz szybko dodać ciekawe opcje na stronę. Motyw wspiera również fonty Google i zawiera mapę Google.

Link do pobrania |Demo

Imperion Lite

Bardzo ciekawe rozwiązanie do tworzenia strony dla firmy doradczej. Projekt templatki został wykonany w biało-szarych kolorach z elementami w kolorze niebieskim. Ostatnim koloremwyróżniane są elementy nawigacyjne i ważne informacje na stronie.

Także warto wydzielić duże obrazki i typografie, które skupiają uwagę odwiedzających na zawartości strony.

Motyw Imperion Lite zawiera MegaMenu, suwak, licznik umiejętności, mediatekę, opcji mediów społecznościowych itd. Dodatkowo do templatki został dodany Elementor.

Motyw wspiera także fonty webowe Google i technologię Retina. Ma on poprawny kod, który został zbudowany w zgodności ze standardami W3C.

Link do pobrania |Demo