Już w ten piątek nadchodzi Dzień Świętego Patryka. Jest to świetny powód dlatego aby zebrać się z  przyjaciółmi i wypić po kwarcie … irlandzkiego soku owocowego 😉 A jeśli planujecie wziąć udział w tradycyjnych świętowaniach, to musicie dodać zielony element do odzieży i tańczyć do samego ranku pod irlandzką muzykę narodową… 🙂

Amerykańska firma TemplateMonster również przygotowała się do tego święta. Od 15 do 17 marca możecie kupić Państwo dowolny produkt na stronie producenta ze zniżką 29%. Dlatego jeśli planujecie odnowić projekt własnej strony oraz ubrać jej w zielone kolory, skorzystajcie się z tej promocji i zaoszczędźcie od 53 zł. (w zależności od produktu) przy zakupie motywu.

TemplateMonster organizuje marcowy giveaway. Kupując motywy dla WordPress, Joomla!, Moto 3 i HTML5 do końca miesiąca automatycznie bierzecie Państwo udział w konkursie. Zwycięzcy giveaway otrzymają jeden z nowoczesnych gadżetów elektronicznych. I co najważniejsze, motywy zakupione w ramach akcji  Dnia Świętego Patryka, również biorą udział w marcowym konkursie. Więcej informacji o organizowanym konkursie możecie znaleźć na polskojęzycznym blogu producenta.

Powitajcie Dzień Świętego Patryka ze zniżką 29% wszystkie na motywy od TemplateMonster. 😉